PO ZAWODACH!!!

Kameralna impreza – tak można nazwać sobotnie zawody w TRANGO TOWERS.
Kilkunastu zawodników o godz. 17.00 stawiło się na obiekcie.W doskonałym humorze i miłej atmosferze zmierzyli swoje siły z konkurentami i nowymi drogami nakręconymi przez Staszka Piecucha.
O dziwo nie było malkontentów ,że drogi za trudne ,że chwyty nie takie, ale za to wszyscy dali z siebie wszystko i walka była o każdy chwyt do ostatniego gwizdka.
Wyniki zawodów :
Wśród pań amatorek wygrała JUSTYNA MIKOŚ – ze świetnym wynikiem 3 Top-ów na siedmiu drogach. U pań w kategorii profi bój o pierwsze miejsce stoczyły JULIA KAPISZKA i ALICJA BRZEZIŃSKA . Tylko kilka małych błędów tym razem pozbawiło Alicję możliwości zgarnięcia kolejnego pierwszego miejsca do swojej kolekcji. Gratulujemy Julii , która zasłużenie wygrała!!!
W kategorii amator panowie – o wygranej zadecydowały tylko małe punkty – bo obaj zawodnicy zatopowali taką samą ilość dróg. Z tej walki zwycieżcą wyszedł BARANIECKI ŁUKASZ , zaś PATRYK TRZASKOMA musiał się zadowolić drugim miejscem.
Największa rywalizacja i bój testosteronowy odbył się oczywiście w kategorii panowie profesjonaliści. Tu całkowicie bezkonkurencyjny okazał się DAWID GOLEMA. Tylko dwie drogi z ośmiu nie zostały przez niego do końca zaliczone. Rewelacyjnie powalczył też zdobywca drugiego miejsca ROBERT PALUCH , któremu udało się zatopować trzy drogi , a na pozostałych brakowało mu zaledwie kilku chwytów do końca. Tuż za nim uplasował się PAWEŁ ŁESYK – a o jego świetnej formie świadczy fakt ,że udało mu się zrobić lepszy wynik od TOMKA FERBERA – który jeszcze nie tak dawno był triumfatorem zawodów – a tym razem musiał się zadowolić się miejscem czwartym. Kolejne miejsca zdobyli : MACIEJ SŁAWIANOWSKI ( najmłodszy w całej stawce) i KACPER DZIOBKOWSKI. Obaj zawodnicy zaprezentowali się doskonale i jak doświadczenie nam podpowiada , jeśli z dotychczasowych treningów młodzieżowych przerzucą się na trenig w grupie mocniej zaawansowanej , to za niedługi czas mogą nieźle namieszać w całej stawce.
Wszyscy zawodnicy otrzymali atrakcyjne nagrody .
W tym miejscu chcielibyśmy złożyć szczególne podziękowania sponsorowi nagród – reprezentującego grupę THE BEST RESTAURANTS – DAWIDOWI GOLEMIE.
Dziękujemy za wspólną zabawę!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.